2016 metų balandžio 2 dieną dalyvavome Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuotame renginyje „MES UŽ SAUGŲ EISMĄ“. Vaikai dalyvavo saugaus eismo pamokėlėse apie tai, kaip saugiai elgtis gatvėje, kokios taisyklės galioja važinėjantis dviračiu ir kt. Po to vaikai dalyvavo viktorinoje su policijos bičiuliu Amsiu. Vaikai turėjo galimybę pamatyti Utenos apskr. VPK kelių policijos tarnybinių transporto priemonių ir technikos, skirtos eismo saugumo užtikrinimui, demonstraciją. UAB „Elenos vairavimo mokyklos“ ir moto klubo „Ugnies ratas“ transporto priemonių demonstraciją. Taip pat vaikai turėjo galimybę susitikti su Dakaro ralio lenktyninku Benediktu Vanagu, apžiūrėti Benedikto Vanago atstovaujamos komandos „ General Financing team Pitlane“ Dakaro ralio technikos pristatymą. Galiausiai viską apžiūrėję pasivaišinome Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9 – osios rinktinės vaišėmis ir sotūs skanios kareiviškos košės bei smagių įspūdžių grįžome į Centrą.

Socialinio darbuotojo padėjėjas Martynas Grunevas