foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC

+370 389 616 23
info@gerovescentras.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrasweb red rev02

Programa yra skirta tėvams (globėjams), auginantiems 3-6 metų amžiaus elgesio sunkumų turinčius vaikus. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių. Moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis programos efektyvumas, ji yra veiksminga mažinant netinkamą vaikų elgesį bei jo pasekmes. Programa padeda sumažinti vaiko elgesio problemas ir sukurti su vaiku geresnį bei saugesnį ryšį.

Registruotis į tėvų grupes galite čia :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSc4sf_OyR7r7Sbazpu6DFn9PCLWb6HgmWC-4eYf0X2iQsVQ/viewform

Kontaktai pasiteiravimui:

Modestas Norgėla (865538535), Karolina Puzinaitė (865905982).

images 1 12021-01-12 Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro specialistai, Utenos rajono globėjai (rūpintojai), budintys globotojai dalyvavo nuotoliniame seminare, tema: ,,Skaitmeninės kartos vaikų psichologiniai ypatumai‘‘, kurį vedė psichologė R. Vancevičiūtė. Seminaras buvo orientuotas į specialistų ir globėjų poreikį geriau pažinti vaikus, identifikuoti jų bendravimo ir bendradarbiavimo sunkumus. Buvo pateiktos rekomendacijos ir psichologinis pagrindimas naujosios kartos ugdymui, ypatingą dėmesį skiriant pažeistiems vaikams.

Šiandien -  Sausio 13d. Laivės gynėjų diena. Lietuvos valstybinė šventė. 1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto pastatą, Parlamento pastatą ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus. Nors užgrobti kai kuriuos objektus ir pavyko, galutiniai operacijos tikslai (užimti parlamentą, išprovokuoti nesantaiką tarp įvairių tautybių Lietuvos piliečių, pateikti šiuos įvykius kaip dviejų ginkluotų pusių kovą) nebuvo pasiekti ir gana greitai Sovietų armijai teko iš užimtų objektų pasitraukti.

Su vaikais uždegėme žvakutę už vienybę ir pergalę. Kalbėjomės su vaikais apie šios reikšmingos dienos svarbumą ir reikšmę.

Socialinė darbuotoja Neringa KurklietienėCopyright © 2021 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.